KIEROWNIK ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Media Markt

Warszawa, mazowieckie

Media Markt
Czekamy na Ciebie, dołącz do zespołu MEDIA MARKT!
Chcesz mieć ciekawą pracę, w której nigdy się nie nudzisz? Ważna jest dla Ciebie atmosfera i ludzie, z którymi pracujesz? Świetnie się składa bo aktualnie do naszego sklepu MEDIAMARKT w Warszawa poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Media Markt

Opis stanowiska

  • Realizacja planu budżetu działu – sprzedaż, marża, Usługi, G+, Marki Własne
  • Podział i weryfikacja realizacji planów podległego zespołu
  • Praca nad rozwojem kompetencji zespołu
  • Uprzejma obsługa klientów i aktywna sprzedaż towaru i usług
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję i zabezpieczenie towarów zgodne z filozofią firmy.
  • Zapewnienie sprawnego przygotowania i przebiegu akcji promocyjnych
  • Obserwacja konkurencji
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem ds. Zakupu i innymi działami oraz centralą
  • Zapewnianie optymalnej obsady personalnej na dziale, planowanie i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
  • Udział w inwentaryzacji

Wymagania

  • Z pasją i energią do pracy z ludźmi
  • Z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem sprzedażowym (produkty i/lub usługi)
  • Posiadających umiejętność budowania dynamicznego i dobrze współpracującego zespołu
  • Posiadających zdolności negocjacyjne i dobrą komunikacja nastawiona na realizację celów
  • Posiadających zdolności analityczne (analiza danych, raportowanie), bardzo dobrą znajomość pakietu Office, w szczególności Excela

Oferujemy

  • Wyjątkową atmosferę i pracę pełną wyzwań.
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatek rodzinny, karta sportowa/ karta lunchowa, dofinansowanie nauki języka angielskiego lub niemieckiego, oraz świeże owoce w każdym tygodniu i pyszną kawę.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia.
  • Rozwój w dynamicznej międzynarodowej organizacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.