Kierownik Zespołu Sprzedaży

Toruń, kujawsko-pomorskie

Media Markt

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Czym będziesz się zajmować:

  • Przygotowywaniem strategii sprzedaży i kontrolą jej realizacji
  • Planowaniem pracy zespołu i rozliczaniem zadań
  • Motywowaniem i angażowaniem zespołu oraz jasnym definiowaniem celów
  • Bliską współpracą z Dyrektorem marketu i raportowaniem osiągniętych wyników

Czego się nauczysz?

  • Zarządzania poprzez cele i wartości
  • Budowania wizerunku lidera zespołu
  • Specyfiki działania jednej z największych sieci retail w Polsce
  • Szybkiej reakcji na potrzeby Klienta

Wymagania

Jakie mamy wymagania?

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Umiejętność delegowania zadań oraz motywowania pracowników
  • Nastawienie na realizację celów
  • Empatia, otwartość, komunikatywność
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

Media Markt jest międzynarodową siecią specjalistycznych marketów elektronicznych,... oferujących najpełniejszy na rynku asortyment sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, AGD, telewizorów, urządzeń audio-wideo i biurowych oraz akcesoria. Ofertę uzupełniają książki w klasycznej postaci oraz audio- i e-booki, gry komputerowe, filmy, muzyka oraz szeroki wybór biletów na imprezy kulturalne i sportowe.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie