Kierownik Zespołu Sprzedaży – Manager

Great Private Equity Sp. z o.o

Gdańsk, Warszawa, Wrocław, pomorskie

Great Private Equity zajmuje się doradztwem finansowym na rynku kapitałowym. Doradza również przy pozyskiwaniu kapitału i w relacjach inwestorskich oraz wspiera zarządzanie majątkiem klientów korporacyjnych i indywidualnych.

AWANGARDOWE PODEJŚCIE DO INWESTYCJI

Dla naszych Klientów mamy sprawdzone, wysokorentowne produkty inwestycyjne.
Dla naszych współpracowników – antykorporacyjne, partnerskie podejście do współpracowników.

Dziś zatrudnimy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, Warszawa, Wrocław

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy ludzi z charyzmą
  • Nasze wartości to praca zespołowa, oraz dawanie z siebie tego, co najlepsze.
  • Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w doświadczenie i wiedzę, w zakresie najnowszych rozwiązań i produktów, które pomogą Ci stać się cenionym ekspertem.
  • Będziemy Cię zachęcać, abyś wziął karierę w swoje ręce i wykorzystał nadarzające się okazje. Twoje postępy z całą pewnością zostaną dostrzeżone i odpowiednio wynagrodzone.

Do zadań Managera należeć będzie:

  • Prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji
  • Zarządzanie podległym zespołem sprzedaży
  • Opracowywanie, wdrażanie i realizacja strategii sprzedaży produktów Firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 2 lata w branży finansowej
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem
  • Nastawienie na działanie skuteczne i konsekwentne
  • Nastawienie na skuteczność i realizację założonych celów
  • Komunikatywność, entuzjazm i samodyscyplina

Oferujemy:

  • Pracę w ambitnym i energicznym zespole
  • Wynagrodzenie oparte o część stałą i prowizję oraz prestiżowy pakiet socjalny
  • Jasne i klarowne zasady współpracy
  • Wyjazdy szkoleniowe i integracyjne
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ".