Kierownik zespołu sprzedaży Call Center

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

W Tivron zajmujemy się outsourcingiem w obszarze sprzedaży i obsługi klienta. Nasz zespół tworzą ludzie podchodzący do sprzedaży z pasją. Choć jesteśmy polską organizacją panuje u nas atmosfera różnorodności za sprawą wielu języków i kultur. Obsługujemy 11 rynków zagranicznych oraz rynek polski zatrudniając łącznie ok. 130 osób.

Ponieważ konsekwentnie realizujemy obrane cele i rośniemy w siłę poszukujemy osoby, która w naszym krakowskim oddziale obejmie stanowisko:

Kierownika zespołu sprzedaży Call Center

Opis stanowiska pracy

  • Zarządzanie zespołem sprzedaży w obrębie prowadzonego projektu (do 15 osób).
  • Wytyczanie celów sprzedażowych pracownikom.
  • Nadzorowanie oraz analiza efektywności działań konsultantów.
  • Organizowanie i rozliczanie czasu pracy.
  • Budowanie pozytywnych relacji w zespole, motywowanie.
  • Wdrażanie nowych pracowników, prowadzenie warsztatów, coachingów, retreningów.
  • Odpowiedzialność za realizację założeń sprzedażowych oraz wskaźników biznesowych.
  • Czynny udział w rozwoju projektu, podejmowanie własnych inicjatyw.
  • Tworzenie i uaktualnianie skryptów projektowych, zarządzanie podstawową dokumentacją.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość branży Call Center.
  • Znajomość języków obcych: angielski, niemiecki, francuski, włoski będzie sporym atutem.
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji.
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów, postawa proaktywna.
  • Duża samodzielność w działaniu, umiejętność podejmowania decyzji.
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.
  • Obowiązkowość i rzetelność w podejściu do obowiązków.
  • Biegła znajomość środowiska MS Office (zwłaszcza MS Excel).

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w środowisku zróżnicowanym pod względem języka, kultury i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów, poczucie wpływu na losy firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji z tytułu realizacji celów.
  • Niepowtarzalną atmosferę, dzięki której z radością przychodzisz do pracy.
  • Dostęp do karty sportowej oraz prywatnej opieki medycznej;
  • Wiele okazji do integracji.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub b2b (finansujemy koszty prowadzenia działalności)

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty. Wyślij swoje CV klikając „Aplikuj” lub bezpośrednio na adres mailowy: career@tivron.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".