Kierownik Zespołu Sprzedażowego

Futuro Finance Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Futuro Finance udowadnia, że dzięki rzetelności i wysokiej jakości usług można osiągnąć sukces. Oferty największych banków, oddziały w całej Polsce, rozwój sieci franczyzowej i najnowocześniejsze biura. Od 7 lat tworzymy nową jakość w branży finansowej. Wzmożony rozwój wymaga aktywnej rekrutacji Specjalistów.
Poznaj nas i dowiedz się więcej na www.worklevelup.pl

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

  • budowanie i zarządzanie zespołem sprzedażowym (bezpośrednie nadzorowanie  pracy podległych pracowników oraz dokonywanie jej oceny, wspieranie działań podległych pracowników oraz motywowanie ich do efektywnego działania),
  • nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych,
  • zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi Klientów,
  • inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
  • organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z Klientami,
  • przestrzeganie procedur i standardów.

Poszukiwane kompetencje

  • min. 4- lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • świadomość biznesowa i znajomość standardów jakości obsługi Klienta,
  • samodzielność oraz umiejętność zarządzania własnym czasem pracy,
  • ambicja i zaangażowanie w realizowaniu celów sprzedażowych,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny,
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy,
  • szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji,
  • możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczeń w dużej instytucji finansowej.
Nasza polityka personalna i nacisk na rozwój wynika z indywidualnego podejścia do pracownika. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta – prześlij swoją aplikację.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.