Kierownik Zespołu Montażystów Mechaników

Automationstechnik Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• organizowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu,

• nadzór nad realizacją bieżących zleceń produkcyjnych

• zapewnienie ciągłości produkcji i rozwiązywanie bieżących problemów

• wspomaganie pracy zespołu w przypadku pojawienia się problemów w toku produkcji

• odpowiedzialność za prawidłowe wykorzystywanie materiałów i narzędzi podczas pracy i kontrolowanie ich zużycia

• nadzór nad powierzoną dokumentacją

• nadzór nad bieżącym przestrzeganiem norm jakościowych

• nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy i zasad BHP w zakładzie

• raportowanie przełożonym postępu prac, bieżących problemów i rozwiązań

Wymagania

Oczekiwania stawiane kandydatom:

• doświadczenie w zarzadzaniu zasobami ludzkimi

• komunikatywność

• motywowanie i wsparcie innych w działaniu

• umiejętność rozwiązywania konfliktów

• analiza sytuacji i rozwiązywanie problemów

• organizacja pracy własnej

• budowanie dobrych relacji z ludźmi

• doświadczenie w pracach związanych z budową maszyn

• umiejętność czytania rysunków technicznych

• prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

• wykształcenie wyższe techniczne z zakresu mechaniki

• znajomość oprogramowania Inventor oraz Vault

Prezentacja firmy

Automationstechnik Sp. z o.o. jest zorientowanym na potrzeby Klienta pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria