Kierownik Zespołu Księgowości

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Szukamy osoby lubiącej wyzwania, podejmującej działania i dobrze odnajdującej się w dynamicznym środowisku.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klientaposzukujemy osoby na stanowisko Kierownika Zespołu Księgowości. Wybrany Kandydat będzie odpowiadać za koordynowanie pracy podległego zespołu. Siedziba spółki mieści się w południowej części Warszawy (Wilanów, Ursynów, Piaseczno, Góra Kalwaria).

Opis stanowiska

  • Prowadzenie i odpowiedzialność za pełną księgowości Spółki w ramach MSSF,
  • Sporządzanie deklaracji VAT, CIT, raportów JPK, odpowiedzialność za ich prawidłowość i terminowość oraz nadzór na prawidłowością ich rozliczeń,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według MSSF,
  • Współpraca z audytorem oraz organami administracji skarbowej,
  • Bieżąca kontrolna formalno-prawna dokumentów księgowych oraz innych dokumentów powodujących skutki finansowe,
  • Kontakty z bankami w zakresie prowadzonych rachunków bankowych, wymiany walut, gwarancji bankowych,
  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowo-finansowych i odpowiednie dostosowywanie procedur w Spółce,
  • Bieżąca bezpośrednia współpraca z kontrolerem finansowym oraz dyrektorem finansowym,
  • Udział w przygotowaniu rocznych budżetów oraz kwartalnych prognoz Spółki, prognoz,
  • Odpowiedzialność i nadzór nad sporządzeniem odpowiednich procedur w Spółce,
  • Nadzór nad rozwojem oprogramowania księgowego,
  • Aktywne wspomaganie Zarządu w procesie podejmowania decyzji dotyczących spraw finansowych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse i rachunkowość,
  • 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zasad rachunkowości MSSF,
  • Bardzo dobra praktyczna i teoretyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, umiejętność priorytetyzacji zadań,
  • Zdolności analityczne i aktywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • Znajomość systemu Softlab i języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport i opieki medycznej LuxMed,
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Premia roczna.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page