Kierownik Zespołu ds. strategii cenowych

Antal Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Location: Poznań

Dla naszego Klienta, lidera w branży retail mamy przyjemność prowadzić proces na stanowisko:

Kierownik  Zespołu ds. strategii cenowej

Zakres zadań:

·       Zarzadzanie podległym zespołem (motywowanie, rozwój, wyznaczanie  i rozliczanie zadań)

·       Przygotowywanie, rekomendacja i implementacja procesu zmian cennikowych w oparciu o dane rynkowe i sprzedażowe

·       Współtworzenie we współpracy z działami wewnętrznymi firmy promocji cenowych, akcji marketingowych oraz inicjatyw rynkowych

·       Przygotowanie, rekomendacja i implementacja narzędzi cenowych mających na celu wzrost efektywności oraz realizacji strategii firmy

·       Monitoring cenowy, analiza działań konkurencji oraz uczestnictwo w procesie przeglądu i zmiany cen

·       Aktywna współpraca z innymi działami firmy

·       Współpraca z podmiotami zewnętrznymi/doradczymi w ramach budowanie strategii cenowej

Wymagania:

·       Wykształcenie wyższe;

·       Min. 4 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem ceną; (Ekspert ds. strategii cenowych, Pricing Manager, Revenue Manager)

·       Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

·       Praktyczna wiedza z zakresu planowania i implementowania strategii cenowej

·       Praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia badań rynkowych w zakresie monitoringu cen i określania pozycjonowania cenowego dla produktów i marek

·       Umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji biznesowych

·       Mile widziana znajomość SAP i Power BI

·       Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

·       Bardzo dobra znajomość Excel

Oferta:

·       Możliwość pracy w nowoczesnej i międzynarodowej organizacji

·       Niezbędne narzędzia w tym auto służbowe

·       Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym. m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, dofinansowanie do nauki języków obcych.

·       Pakiet relokacyjny

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl