Kierownik zespołu ds. Rozwoju produktów

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Jesteśmy Grafton Recruitment – czyli zespół kreatywnych ekspertów rekrutacyjnych, dla których każdy kandydat jest wyjątkowy. Wiemy, że rekrutacja to nie tylko znalezienie pracy, ale przede wszystkim stworzenie odpowiedniego dopasowania pomiędzy kandydatem a pracodawcą. Nasz cel to zapewnienie kandydatom spełnienia zawodowego i satysfakcji z wykonywanej pracy.

W Grafton Recruitment skupiamy się nie tylko na fachowych umiejętnościach, ale również na indywidualnych cechach osobowościowych, stylu pracy i celach zawodowych każdego kandydata. Dzięki temu możemy dopasować najlepszą ofertę pracy, która sprosta oczekiwaniom i potrzebom naszych kandydatów.

Współpracujemy z tysiącami firm w Polsce, działającymi w różnych branżach, co daje naszym kandydatom dostęp do szerokiej gamy ofert pracy i możliwości rozwoju kariery. Nasza obecność na terenie całej Polski, w tym w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, oraz prowadzenie projektów w Trójmieście, pozwala nam na skuteczne i sprawne działanie na rzecz naszych kandydatów i klientów. Certyfikat Great Place To Work® to dowód, że jest nam w naszej firmie dobrze, że w tym miejscu stawiamy na komunikację, rozwój, wellbeing. To miejsce, w które chcemy się angażować dlatego kariera naszych kandydatów jest w dobrych rękach.

Dowiedz się więcej na www.grafton.pl

Miejsce pracy: Poznań
4-18-60262
Wynagrodzenie: 12000 - 15000 PLN

Dla naszego Klienta, nowoczesnej firmy produkcyjnej z branży budowlanej, szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Poznania

Obowiązki:
- Udział w budowaniu i realizacji strategii firmy w oparciu o wizję produktu oraz oczekiwania klientów
- Analiza rynku pod kątem trendów i potrzeb klientów oraz proaktywne proponowanie nowości
- Zarządzanie zespołem konstruktorów oraz inżynierów ds. produktu
- Realizacja projektów zgodnie z harmonogramem
- Proponowanie i wdrażanie zmian w produktach oraz nadzór nad testami i prowadzonymi projektami
- Współpraca z Działem Produkcji i Sprzedaży
- Zapewnianie zgodności technologicznej produktów z normami prawnymi

Wymagania:
- Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku liderskim w branży technicznej
- Skuteczność i terminowość w prowadzeniu projektów i zespołów ds. rozwoju produktów
- Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Nastawienie na realizację celów biznesowych, dynamika działania oraz doskonała organizacja pracy
- Rozwinięte kompetencje w zakresie zarządzania zespołem i budowania relacji biznesowych na różnych poziomach
- Zaawansowane umiejętności analityczne, znajomość MS Excel oraz systemów ERP

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Praca w bardzo dobrej atmosferze
- Duża swoboda działania i możliwość wdrażania swoich pomysłów
- Umowa o pracę
- Niezbędne narzędzia pracy
- Współpraca z kreatywnym i zaangażowanym zespołem
- Aktrakcyjne wynagrodzenie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy