Kierownik / Zastępca Kierownika Sklepu

Nasz Sklep S.A.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Delikatesy Premium będące częścią Polskiej Sieci Handlowej Nasz Sklep S.A., działającej z sukcesem od ponad 16 lat w różnych regionach Polski, zatrudnią do swoich sklepów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki na stanowisku:

  • organizowanie czasu pracy własnej oraz podległym pracownikom w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania sklepu,
  • zapewnienie przestrzegania zasad standardów pracy,
  • budowanie wizerunku firmy,
  • zamawianie towaru w celu zapewnienia ciągłości sprzedaży asortymentu,
  • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towaru,
  • praca na sali sprzedaży.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenia w branży spożywczej na stanowisku kierowniczym - warunek konieczny,
  • wykształcenia minimum średniego,
  • zdolności przewodzenia grupą ludzi,
  • nastawienie na osiąganie wyników,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
  • zaangażowanie i motywacja do realizacji celów handlowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
  • stałe wynagrodzenie oraz dodatkowe premie wypłacane regularnie i terminowo,
  • szkolenia z zakresu pełnionego stanowiska,
  • wsparcie w obowiązkach przez Kierownika regionu oraz trenera wewnętrznego,
  • rabat na zakupy oraz udział w programie Super Profit,
  • ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport,
  • wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe,
  • dla pracowników niepełnosprawnych oferujemy różne formy dofinansowań i pomocy.

Prześlij cv poprzez przycisk "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z

Prezentacja firmy

Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep powstała w 2000r. i stanowiła odp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta