Kierownik Zakupów Strategicznych i Operacyjnych (m/f)

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej należącej do dużej międzynarodowej grupy, zlokalizowanej około 50km od Gliwic i około 40 km od Częstochowy poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownik Zakupów Operacyjnych i Strategicznych.

Informacje o kliencie

Z racji na dynamiczny rozwój naszego Klienta, firmy produkcyjnej ulokowanej około 50km od Gliwic i 40km od Częstochowy poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownik Zakupów Strategicznych i Operacyjnych.

Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym.

Jeśli jednak jesteś doświadczonym Kupcem Strategicznym lub Kupcem Operacyjnych i masz aspiracje do dalszego rozwoju również zapraszam do udziału w rekrutacji.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za budowanie i realizację strategii zakupów w firmie produkcyjnej;
  • Prowadzenie negocjacji dotyczących warunków zakupów;
  • Bieżąca współpraca z Klientami oraz Dostawcami;
  • Usprawnianie procesów zakupowych;
  • Nadzór nad terminową realizacją zamówień i dostaw;
  • Stałe monitorowanie rynku dostawców usług i towarów;
  • Zarządzanie przebiegiem realizacji zamówień;
  • Stały kontakt z Działem Handlowym, Działem Księgowości oraz pozostałymi działami wewnątrz firmy;
  • Zarządzanie zespołem;
  • Monitorowanie rynku dostawców, tworzenie alternatywnych źródeł dostawy;
  • Przygotowanie oraz prowadzenie przetargów, wybór dostawców;
  • Zarządzanie dostawcami poprzez monitoring jakości oraz zgodności wykonania zamówień w ujęciu zapisów umów i wdrażanie rozwiązań w sytuacjach krytycznych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe;
  • Mile widziane doświadczenia na stanowisku Kierownika Zakupów Strategicznych i Operacyjnych (min. 4 lata doświadczenia na stanowisku Senior Strategic/Operational Buyer);
  • Wiedza i doświadczenie w budowaniu strategii zakupów;
  • Nastawienie na optymalizację działań i poszukiwanie rozwiązań usprawniających procesy zakupowe;
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z dostawcami, samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • Bardzo dobra znajomość procesów zakupowych;
  • Umiejętność strategicznego myślenia;
  • Umiejętność zarządzania kapitałem ludzkim;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz dokładność w wykonywaniu codziennych obowiązków;
  • Samodzielność działania oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Komunikatywność, zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • Stabilne i pewne warunki zatrudnienia;
  • Praca w przyjaznej atmosferze ze zgranym zespołem;
  • Odpowiedzialne stanowisko;
  • Możliwość rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku krajowym i zagranicznym.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page