Kierownik Zakupów i Logistyki

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrożenie, rozwój i utrzymanie procesów zakupowych i logistycznych w firmie.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma Nexera infrastrukturalna grupa telekomunikacyjna, zajmująca się budową nowoczesnej światłowodowej sieci dostępowej. W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy osób na stanowisko Kierownika ds. Zakupów i Logistyki.

Opis stanowiska

  • Rozwój i utrzymanie procesów zakupowych i logistycznych w firmie
  • Przeprowadzanie przetargów, również z uwzględnieniem PZP
  • Nadzór nad pozyskiwaniem partnerów technologicznych firmy
  • Zarządzanie kontraktami z kluczowymi partnerami technologicznymi
  • Zarządzanie gospodarką materiałową i magazynową
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw dla kluczowych inwestycji firmy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, branżowe lub pokrewne, preferowane techniczne, finansowe lub prawne,
  • 3-5 lat doświadczenia we wdrażaniu i utrzymywaniu polityk zakupowych, magazynów i procesów logistycznych.
  • Doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych przez Fundusze Unijne będzie atutem.
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie bardzo dobrym (min. B2)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy

  • Umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie za życie, premię roczną.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page