Agencja Zatrudnienia KS Service

Kierownik Zakładu

Miejsce pracy: Głogów

Kiełcz k. Nowej Soli

OFERUJEMY

  • wysokie, konkurencyjne wynagrodzenie + premię uznaniową
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów, m.in. świadczenia socjalne, dostęp do opieki medycznej
  • szkolenia branżowe
  • możliwość zdobycia świadectwa kwalifikacji w zakresie gospodarowania odpadami

OCZEKIWANIA:

  • motywacja do zdobycia świadectwa kwalifikacji w zakresie gospodarowania odpadami - w przeciągu pół roku
  • wykształcenie kierunkowe w obszarze ochrony środowiska
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji

ZADANIA:

  • sprawowanie kontroli nad prawidłową działalnością oraz rekultywacją składowiska odpadów
  • koordynowanie wykonywanych zadań grupy pracowników
  • prowadzenie stosownej dokumentacji
  • sporządzanie umów dla Kontrahentów

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.