ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kierownik zakładu

Miejsce pracy: Chojnów, Legnica, Bolesławiec

Miejsce pracy: Stary Łom

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta na podstawie umowy o pracę
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Rynkowe wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwości szkoleń/ rozwoju
  • Praca w niekorporacyjnej organizacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów ERP, MS Office
  • Umiejętność organizowania i planowania produkcji
  • Umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi
  • Umiejętności strategiczne
  • Umiejętność zarządzania budżetem
  • Umiejętność kierowania kapitałem ludzkim
  • Wiedza o metodach i technikach produkcji
  • Znajomość zasad zarządzania jakością
  • Wiedza o zarządzaniu i administracji
  • Zdolności organizacyjne
  • Inicjatywa/ przedsiębiorczość
  • Znajomość procesów produkcyjnych

Zadania:

  • Nadzór nad pracą podległego personelu, rekrutacja personelu
  • Kierowanie i nadzór nad wszystkimi procesami w zakładzie produkcyjnym z uwzględnieniem efektywności ekonomicznej prowadzonych działań np. w zakresie optymalizacji zużycia materiałów, energii, wody itp.
  • Dysponowanie mieniem zgodnie z zasadami gospodarności
  • Zarządzenie parkiem maszynowym, środkami trwałymi oraz ich konserwacja zgodna z wymogami prawa
  • Nadzór nad wszystkimi procesami w obrębie podległej placówki
  • Zapewnienie prawidłowych warunków BHP
  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego
  • Współpraca z urzędami i instytucjami (Urząd Pracy, UDT, Starostwo Powiatowe itp.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy