Kierownik Zakładu i Składowiska Odpadów

HRK S.A.

Zwoleń, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa z branży gospodarki odpadami, poszukujemy:

Kierownik Zakładu i Składowiska OdpadówMiejsce pracy: Zwoleń
Główne zadania:

  • nadzór nad prawidłową technologią składowania odpadów
  • monitorowanie przestrzegania wymaganych norm i parametrów składowiska
  • prowadzenie dokumentacji, sporządzanie raportów
  • nadzór nad procesami odbioru i transportu odpadów
  • nadzór nad rekultywacją składowiska
  • przygotowywanie umów z klientami
  • nadzór nad pracą podległych pracowników

W zamian oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w rozwijającej się firmie
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowegozatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • kartę OK System;
  • opiekę medyczną Medicover
  • świadczenia socjalne

Wymagania:

  • wykształcenie średnie , mile widziane wyższe (preferowane w zakresie ochrony środowiska, gospodarki odpadami itp.)
  • preferowane posiadanie świadectwa kwalifikacji w zakresie gospodarowania odpadami
  • praktyczną znajomość zagadnień związanych z odpadami
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na składowisku odpadów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.