Kierownik Wydziału

Michael Page

okolice Krakowa, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie wydziałem lakierni, drukarni i działem przygotowania druku, zarządzanie podległym zespołem, koordynację utrzymania ruchu, a także za wdrażanie podstawowych narzędzi Lean Manufacturing na podległym obszarze.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma z branży opakowań szklanych i metalowych, posiadająca zakłady produkcyjne w 22 krajach w tym 2 w Polsce.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie wydziałem lakierni i drukarni wraz z działem przygotowania druku (ok. 30 osób)
  • Nadzorowanie jakości produktów wydziału zgodnie z normami oraz nadzorowanie przestrzegania warunków BHP
  • Nadzorowanie i planowanie utrzymania ruchu na wydziale
  • Koordynacja planu serwisów, utrzymania ruchu , plan przeglądów dla wydziałów
  • Zarządzanie podległym zespołem (oceny roczne, definiowanie kwestii rozwojowych)
  • Optymalizacja procesu produkcyjnego pod kątem poprawy jakości, minimalizacji odpadu, poprawy wydajności
  • Wdrożenie podstawowych narzędzi Lean

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych z technikami drukarskimi będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność zarządzania ludźmi, planowania i ustalania priorytetów
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość prowadzenia ciekawych projektów i wdrażania podstawowych narzędzi Lean na wydziale
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Miła i przyjazna atmosfera pracy
  • Pakiet dodatków tj. pakiet medyczny, karnety, bilety, wycieczki, wyjazdy integracyjne, ubezpieczenie NNW

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: okolice Krakowa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page