Kierownik wydziału produkcyjnego

Stella Sp.zo.o.

Skierniewice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • kierowanie pracą zespołu podległych pracowników produkcyjnych;
  • przestrzeganie planu produkcji podległego obszaru;
  • realizacja postawionych celów produkcyjnych na podległym obszarze;
  • monitorowanie i raportowanie wyników;
  • rozwiązywanie bieżących problemów
  • ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego, proponowanie i wdrażanie zmian w organizacji,
  • prowadzenie szkoleń stanowiskowych w celu podnoszenia efektywności pracy
  • nadzór nad podległym personelem, wyposażeniem i mieniem
  • doskonalenie zawodowe podległego personelu

Wymagania

  • umiejętność dobrej organizacji pracy działu,
  • kreatywności i inspirowanie zmian;
  • znajomość systemów i narzędzi Lean Manufacturing;
  • samodzielności w działaniu;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • nastawienia na realizację celu;
  • umiejętności egzekwowania dyscypliny;
  • Wykształcenie preferowane wyższe techniczne.
  • dobrej znajomości komputera Excel, Word

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą handlową istniejącą już dziesięć lat. W Polsce pos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji