Kierownik Wydziału Produkcyjnego (m/f)

Michael Page

okolice Tarnobrzega, podkarpackie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby doświadczonej w kierowaniu wydziałem produkcyjnym.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest duży, międzynarodowy koncern produkcyjny.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Terminową realizację planów produkcyjnych
  • Osiąganie zakładanych wskaźników produkcyjnych - KPI
  • Nadzór nad kosztami produkcji
  • Ciągłe doskonalenie procesów technologicznych
  • Nadzór nad eksploatacją oraz utrzymaniem w sprawności technicznej urządzeń produkcyjnych i mienia stanowiącego wyposażenie Działu
  • Nadzór nad prawidłowością sporządzania wymaganej dokumentacji produkcyjnej oraz jakościowej
  • Planowanie ścieżek rozwoju podległego personelu
  • Kontrolę utrzymywania porządku i czystości w podległym obszarze
  • Opracowywanie, wdrażanie oraz aktualizację instrukcji pracy i instrukcji BHP dla nadzorowanych stanowisk,
  • Planowanie optymalizacji zatrudnienia, rekrutacja nowych pracowników
  • Bieżący monitoring czynników środowiskowych w Dziale,
  • Przestrzeganie zaleceń zawartych w procedurach i instrukcjach Systemu Zarządzania Środowiskiem

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe związane z zarządzaniem personelem w firmie produkcyjnej
  • Znajomość zasad zarządzania jakością
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zorientowanie na bezpieczeństwo i jakość
  • Zorientowanie na cele i wyniki
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Komunikatywność
  • Zdolność oddziaływania na innych.
  • Umiejętność sterowania rozwojem własnym i pracowników

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Bardzo dobre warunki pracy w międzynarodowym środowisku i firmie będącej liderem w swojej branży
  • Wysoką kulturę organizacyjną i przyjazną atmosferę
  • Szerokie możliwości rozwoju w strukturach organizacji.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: okolice Tarnobrzega
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page