Kierownik Wsparcia Produkcji / Specjalista ds. Optymalizacji

Moltton

Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Zawiercie

Zakres obowiązków:

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Poszukiwanie oszczędności w procesach oraz prowadzenie projektów oszczędnościowych
  • Pełnienie funkcji zastępcy Kierownika Produkcji oraz zarządzanie produkcją pod nieobecność Kierownika
  • Czynne wsparcie procesu wdrażania nowych produktów
  • Wsparcie Kierownika Produkcji w zarządzaniu zespołem technicznym
  • Wsparcie procesów w obszarze Utrzymania Ruchu
  • Zapewnianie zgodności procesów produkcyjnych z wymogami BHP, jakością oraz procedurami wewnętrznymi

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Min. 3 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość procesów takich jak: obróbka skrawaniem, spawanie
  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy oraz podległych pracowników
  • Umiejętność motywowania podległego zespołu i egzekwowania przydzielonych zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań
  • Bardzo dobra znajomość Lean, Kaizen, narzędzi 5S, SixSigma
  • Bardzo dobra znajomość pakiety MS Office

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy