Kierownik w dziale inżynierii

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i kompetencji
  • Rozbudowany pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie urlopów, kolonii, kursy językowe, dofinansowanie studiów, szkolenia zawodowe, akcje prozdrowotne i prorodzinne)
  • Benefity pozapłacowe (m.in., dofinansowanie posiłków, prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy)
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Wymagania:

  • Minimum 8-letnie doświadczenie w dziale inżynieryjnym (elektronika, serwis, utrzymanie ruchu, automatyka)
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem
  • Wiedza z obszaru technik zarządzania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Umiejętność współpracy z globalnymi zespołami; zdolność budowania relacji i orientacja na klienta
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyników
  • Umiejętność zarządzania i motywowania pracowników

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem inżynierów na poziomie, który zapewnia wsparcie i wyznacza kierunek w całej firmie
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia klientom oraz członkom zespołu
  • Opracowywanie innowacyjnych rozwiązań z obszaru powierzonych procesów
  • Zapewnienie zgodności i aktualności procedur, instrukcji oraz dokumentów przepływu procesu napraw
  • Zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów w zapewnieniu wysokiej jakości usług przy optymalnych kosztach
  • Wspomaganie pozostałych działów w firmie
  • Wsparcie w przygotowywaniu oferty dla nowych i potencjalnych klientów
  • Współpraca z grupami inżynieryjnymi z innych lokalizacji
  • Odpowiedzialność za wprowadzanie innowacji i proces ciągłego doskonalenia w obrębie grupy inżynieryjnej poprzez wykorzystywanie nowych technologii

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy