Kierownik Utrzymania Ruchu

Optivo Consulting

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska wysokiego oraz średniego szczebla. Nasi pracownicy dysponują wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu nabór pracowników realizujemy dbając o interes Klienta zapewniając szacunek oraz informację zwrotną naszym Kandydatom. Agencja zatrudnienia nr 6326.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z sektora FMCG (branża spożywcza), posiadająca kilka fabryk w Europie. Spółka należy do holdingu notowanego na jednej z kluczowych europejskich giełd papierów wartościowych, osiąga bardzo dobre wyniki sprzedaży i zatrudnia kilka tysięcy pracowników. Obecnie dla naszego klienta, w związku z rozbudową zakładu, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: kilka lokalizacji w woj.: lubuskim, wielkopolskim i dolnośląskim

Nr ref. URNF/1217

Zadania:

  • Rewizja dotychczasowego systemu UR i nadzór nad tworzeniem procesów dotyczących utrzymania ruchu, w tym m. in.: struktury działu, prewencji, gospodarki częściami zamiennymi
  • Nadzór nad pracą ponad 20-osobowego zespołu specjalistów z dziedziny mechaniki oraz automatyki w kilku lokalizacjach Polski zachodniej
  • Stworzenie strategii prewencji w oparciu o TPM
  • Wdrożenie elementów predykcyjnego utrzymania ruchu
  • Zarządzanie podległym zespołem oraz budżetem Działu Utrzymania Ruchu
  • Prowadzenie innowacyjnych projektów mających na celu poprawę efektywności utrzymania ruchu
  • Planowanie, nadzorowanie i rozliczanie prac firm zewnętrznych
  • Udział w zebraniach przemysłowego komitetu zarządzającego, odpowiedzialnego za kluczowe decyzje w firmie w obszarze produkcyjnym

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie z zakresu wdrażania nowoczesnych metod zarządzania UR (preventive / predictive maintenance, FMEA itd.)
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Znakomite kompetencje menedżerskie, umiejętność motywowanie i kierowania pracami podległego personelu

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość realizowania autorskich pomysłów organizacji obszaru technicznego (wysoki poziom autonomii)
  • Liczne szkolenia/kursy/studia
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami (nowy park maszynowy)

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj". Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Doświadczenia pracowników naszej firmy sięgają roku 2004. Założyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Analityka, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Logistyka