Kierownik utrzymania ruchu

Orienta Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Certyfikat agencji zatrudnienia nr 13347.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:
- Kontrola nad zapewnieniem ciągłości pracy zespołów produkcyjnych (produkcja części plastikowych)
- Szybka reakcja na zaistniałe awarie i usuwanie ich w jak najkrótszym czasie,
- Określenie bieżących priorytetów i zakresu działań,
- Poprawa pod kątem redukcji strat energii i wydajności,
- Sprawne i efektywne zarządzanie grupą podległych pracowników,
- Współpraca z kierownikami sąsiednich działów.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Pracę w przyjaznym oraz dynamicznym zespole.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (studia techniczne),
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem ruchu,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Umiejętność obsługi komputera,
- Umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
- Innowacyjność oraz zorientowanie na zmiany.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.