Kierownik utrzymania ruchu

Stella Sp.zo.o.

Skierniewice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Prace związane z utrzymaniem w należytym stanie technicznym budynków, budowli, instalacji elektrycznych, sanitarnych, deszczowych
  • Prace związane z utrzymaniem w sprawności technicznej całego wyposażenia technicznego /maszyny i urządzenia techniczne/ będącego na wszystkich wydziałach w zakładzie
  • Prowadzenie dokumentacji urządzeń podlegających pod Urząd Dozoru Technicznego oraz organizowanie okresowych rewizji i przeglądów
  • Prace związane z nadzorowaniem systemu przeciw włamaniowego /alarmy/.
  • Prace związane z należytym utrzymaniu technicznym systemu p.poż.
  • Nadzór na służbą ochrony mienia zakładu i reagowanie na wszystkie sygnały alarmowe przez całą dobę
  • Prace związane z utrzymaniem czystości wewnątrz zakładu /biura, sanitariaty, szatnie, drogi i przejścia na hali produkcyjnej/ oraz tereny na zewnątrz budynków
  • Udział w prowadzonych kontrolach w Zakładzie przez pracowników Sanepidu, PIP, Straży Pożarnej
  • Rozliczanie pracy podległych pracowników

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracy i świadczenia dodatkowe
  • Pracę, która daje możliwość kreowania rozwiązań i wdrażania ich
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy Poldem

Wymagamy:

  • Doświadczenia
    • min. 5 lat na podobym stanowisku
    • w zarządzaniu zespołem lub kierowaniu grupą projektową
    • pracy w branży produkcyjnej
  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel)
  • Bardzo dobra umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą handlową istniejącą już dziesięć lat. W Polsce pos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Energetyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Budownictwo / Praca na budowie