Kierownik Utrzymania Ruchu

Michael Page

Okolice Warszawy, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy doświadczonego lidera na stanowisko Kierownika Utrzymania Ruchu. Preferowany profil to kandydat z sukcesami w zakresie zarządzania i rozwoju pracowników oraz doświadczeniem we wdrażaniu filarów TPM.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w woj. Mazowieckim.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Zarządzanie działem utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym w oparciu o TPM
  • Rozwój kultury zarządzania produkcją w oparciu o metodologię i narzędzia Lean Manufacturing
  • Zarządzanie, organizacja pracy oraz dbanie o rozwój kilkunastoosobowego zespołu współpracowników
  • Współpraca z dostawcami i serwisami zewnętrznymi

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Poparte sukcesami doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania działem utrzymania ruchu fabryki, jako inżynier, koordynator lub kierownik
  • Poparte sukcesami doświadczenie w obszarze zarządzania oraz rozwoju pracowników
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, analityczne oraz nastawienie na pracę zespołową
  • Praktyczne doświadczenia we wdrażaniu TPM

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz współpracy z doświadczoną kadrą inżynierską / menadżerską
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Okolice Warszawy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page