Kierownik Utrzymania Ruchu

Michael Page

Lublin, lubelskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatki/ta na stanowisko Kierownik Zespołu Utrzymania Ruchu.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za zarządzanie kilkuosobowym zespołem utrzymania ruchu i wsparcie obszaru technicznego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z sektora FMCG, która prężnie rozwija się na polskim rynku. Zakład produkcyjny, do którego prowadzimy obecnie rekrutację zlokalizowany jest w północnej części woj.lubelskiego.

Opis stanowiska

  • Organizowanie oraz koordynowanie pracy działu, zarządzanie oraz delegowanie zadań do podległego zespołu
  • Odpowiedzialność za utrzymanie ruchu w obszarze produkcji
  • Dbanie o sprawność techniczną parku maszynowego zakładu, nadzór nad terminowością przeglądów okresowych oraz remontów
  • Optymalizowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań w ramach procesu ciągłego doskonalenia
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, raportów oraz zestawień dotyczących pracy działu Utrzymania Ruchu
  • Zarządzanie gospodarką części zamiennych maszyn oraz odpowiedzialność za kontakt z dostawcami

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie we wdrażaniu TPM będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju kompetencji managerskich
  • Samodzielność i niezależność w działaniu
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Lublin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page