Kierownik Utrzymania Ruchu

Łódź, łódzkie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Łódź
NR REF.: 1126887

Dla naszego Klientamiędzynarodowej firmy przemysłowej w województwie łódzkim, poszukujemy obecnie Kandydatów do pracy na stanowisku Kierownik Utrzymania Ruchu. Firma mieści się ok. 50 km od Łodzi.

Osoba zatrudniona na tym stanowiskubędzie odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych, zarządzaniem i koordynowaniem pracy zespołu zajmującego się utrzymaniem ruchu, wdrażaniem standardów TPM, Autonomous Maintenance i CLIT oraz innych innowacyjnych rozwiązań. Ponadto, w obszarze obowiązków na tym stanowisku jest planowanie przeglądów, konserwacja i sprawowanie opieki nad właściwą i bezpieczną eksploatacją maszyn, zarządzanie budżetem serwisowym i części zamiennych.

Od Kandydatów oczekujemywyższego wykształcenia technicznego, doświadczenia w utrzymaniu ruchu w firmie produkcyjnej, uprawnienia SEP do 1 kV, dobrą znajomość języka angielskiego, dobrych umiejętności organizacyjnych i planowania czasu pracy swojej i osób podległych oraz doświadczenie we współpracy z dostawcami urządzeń w międzynarodowym środowisku.

Nasz Klient oferujestabilne zatrudnienie w uznanej na rynku firmie międzynarodowej oraz możliwości rozwoju zawodowego, bogaty pakiet benefitów, m.in. ubezpieczenie na życie, kartę sportową, opiekę medyczną, siłownię na terenie miejsca pracy, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz dofinansowanie do posiłków. Istnieje możliwość korzystania z transportu firmowego na określonych trasach.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Praca na produkcji , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Praca fizyczna