Kierownik utrzymania ruchu

Kórnik, wielkopolskie

InfoPraca.pl

Opis stanowiska pracy

Zakres głównych obowiązków:

  • zarządzanie zespołem Mechaników
  • koordynacja prac i dobór podwykonawców (elektryków, automatyków, innych specjalistów)
  • utrzymywanie wysokiej motywacji i wydajności pracy
  • skuteczne rozwiązywanie występujących na produkcji bieżących problemów technicznych
  • analiza pracy i awarii urządzeń w celu identyfikacji przyczyn ich powstawania
  • nadzór nad dokumentacją techniczną urządzeń oraz nad zgodnym z prawem użytkowaniem wyposażenia technicznego

Oczekiwania względem kandydata:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane)
  • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • umiejętność planowania pracy własnej, oraz podległych pracowników
  • dobra znajomość procedur BHP

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji od 2,9tys do 5tys

Prezentacja firmy

Klient InfoPraca.pl

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Kontrola jakości , Praca Administracja biurowa , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kadra zarządzająca