Kierownik Utrzymania Ruchu - rekrutacja online

HRK S.A.

Płońsk, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest firma produkcyjna– dla której poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Utrzymania RuchuMiejsce pracy: Płońsk

Zadania:
•    Planowanie i koordynacja prac podległego zespołu (zlecanie wykonania prac; efektywne, optymalne wykorzystanie ich czasu pracy; weryfikowanie wykonania powierzonych zadań; analizowanie jakości i efektywności pracy podległego zespołu oraz proponowanie zmian organizacyjnych mających na celu ich podnoszenie).
•    Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn, urządzeń technicznych.
•    Planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń.
•    Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn i instalacji produkcyjnych.
•    Współpraca z serwisami zewnętrznymi.
•    Analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz kontrolowanie wykonania napraw.
•    Optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu.
•    Współudział w projektach inwestycyjnych związanych z rozwojem zakładu.
•    Przestrzeganie zasad bhp, ppoż, ochrony środowiska, wynikających z przepisów prawa oraz przepisów wewnątrzzakładowych

Wymagania:
•    2-5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
•    Wykształcenia wyższego technicznego
•    Dobrej organizacji pracy i samodzielności.
•    Znajomości języka angielskiego na poziomie B2,
•    Dobrej, praktycznej znajomości pakietu Ms Office
•    Bardzo dobrze rozwiniętej umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
•    Otwartości, zaangażowania, umiejętności zarzadzania pracą zespołu

Oferujemy:
•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•    Pracę na samodzielnym stanowisku,
•    Możliwość zdobywania nowego doświadczenia,
•    Niezbędne narzędzia pracy
•    Premię roczną
•    Benefity : samochód służbowy, opieka medyczna, stomatologiczna, ubezpieczenie na życie etc.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.