Kierownik Utrzymania Ruchu / Maintenance Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, Nowy Dwór Gdański, pomorskie

HRK S.A.

Reprezentujemy firmę produkcyjną, która jest w fazie intensywnego rozwoju operacyjnego.
W związku z nowymi planami inwestycyjnymi poszukujemy osoby, która obejmie zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników na stanowisku:

Kierownik Utrzymania Ruchu / Maintenance ManagerMiejsce pracy: Gdańsk, Nowy Dwór Gdański

 Zadania:

  • Planowanie i koordynacja prac małego kilkuosobowego zespołu (zlecanie wykonania prac; efektywne, optymalne wykorzystanie ich czasu pracy; weryfikowanie wykonania powierzonych zadań; analizowanie jakości i efektywności pracy podległego zespołu oraz proponowanie zmian organizacyjnych mających na celu ich podnoszenie)
  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn, urządzeń technicznych
  • Planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn i instalacji produkcyjnych
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz kontrolowanie wykonania napraw
  • Optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu
  • Współudział w projektach inwestycyjnych związanych z rozwojem zakładu
  • Przestrzeganie zasad bhp, ppoż, ochrony środowiska, wynikających z przepisów prawa oraz przepisów wewnątrzzakładowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższego techniczne
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
  • 2-5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku lidera, brygadzisty lub kierownika
  • doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą budynkową i inwestycjami
  • znajomości narzędzi TPM

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Benefity : opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS etc.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.