Kierownik Utrzymania Ruchu / Maintenance Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Bolesławiec (okolice), dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Reprezentujmy międzynarodową firmę produkcyjną, która w związku z rozszerzeniem struktury działu technicznego poszukuje osoby na nowo tworzone stanowisko:

Kierownik Utrzymania Ruchu / Maintenance ManagerMiejsce pracy: Bolesławiec (okolice)

Zadania:

  • Planowanie i koordynacja prac podległego zespołu (zlecanie wykonania prac; efektywne, optymalne wykorzystanie ich czasu pracy; weryfikowanie wykonania powierzonych zadań; analizowanie jakości i efektywności pracy podległego zespołu oraz proponowanie zmian organizacyjnych mających na celu ich podnoszenie)
  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn, urządzeń technicznych
  • Planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn i instalacji produkcyjnych
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz kontrolowanie wykonania napraw
  • Optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu
  • Współudział w projektach inwestycyjnych związanych z rozwojem zakładu
  • Przestrzeganie zasad bhp, ppoż, ochrony środowiska, wynikających z przepisów prawa oraz przepisów wewnątrzzakładowych

Wymagania:

  • 2-5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • Otwartości, zaangażowania, umiejętności zarzadzania pracą zespołu

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość zdobywania nowego doświadczenia przy nietypowym parku maszynowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Premię roczną
  • Benefity : opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS etc.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.