Kierownik Utrzymania Ruchu - Branża Materiałów Budowlanych

Michael Page

Olkusz, zagranica

Michael Page Michael Page

  • Zarządzanie działem Utrzymania Ruchu
  • Analizowanie awarii, usuwanie ich poprzez organizowanie ergonomicznych planów działań i wspomaganie zespołu

Informacje o kliencie

Moim Klientem jest wiodący producent i dostawca bloczków z betonu komórkowego i silikatów.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem Pracowników (organizacja pracy, motywowanie, nadzorowanie procesów); - 5 pracowników - 2 Elektryków, 2 Mechaników, 1 Elektryk-Automatyk
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji w zakresie mechaniki, elektryki
  • Planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń
  • Współpraca z dostawcami części oraz firmami serwisowymi
  • Nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Stała współpraca z działem Produkcji
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz pozostałych procedur funkcjonujących na zakładzie

Profil kandydata

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu Działem Utrzymania Ruchu w Zakładzie Produkcyjnym
  • Doświadczenie w branży produkcji materiałów budowlanej bądź zbliżonej
  • Wykształcenie wyższe (elektryka, automatyka)
  • Uprawnienia energetyczne SEP G1, G2, G3 E i D (do 1kV)
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa i inne benefity w ramach ZFŚS
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Olkusz
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page