Kierownik Technologii Materiałów Budowlanych - beton i dodatki

Michael Page

Świętokrzyskie, świętokrzyskie

Michael Page Michael Page

Kreowanie strategii działu i jego rozwoju w strukturze w Polsce.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkująca materiały budowlane.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie działu, a w szczególności za właściwe przeprowadzanie badań jakości oraz poprawne opracowywanie receptur (mieszanki betonowe);
  • Kontrolowanie produkcji i optymalizowanie właściwości mieszanek betonowych;
  • Zarządzanie kilkunastoosobową grupą pracowników - laborantów i kierowników laboratorium;
  • Koordynowanie doradztwa technicznego i technologicznego dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Opracowywanie cyklicznych raportów oraz statystyk i rekomendowanie działań.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Gruntowna wiedza z zakresu technologii betonu (mieszanki i dodatki);
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, również z klientem biznesowym;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w rozproszonej strukturze, gotowość do odbywania podróży służbowych po Polsce;
  • Umiejętność doskonałej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów;
  • Samodzielność, innowacyjność;
  • Otwartość, komunikatywność oraz zorientowane na rozwój wiedzy i umiejętności;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do zdobytego doświadczenia i zaangażowania;
  • Samochód służbowy i nowoczesne narzędzia pracy, bogaty pakiet benefitów;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i ciągły rozwój zawodowy;
  • Realny wpływ na rozwój podległego obszaru;
  • Praca wśród ludzi pełnych pasji i nastawionych na realizację wspólnych projektów;
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą inżynierską w kraju i zagranicą.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Świętokrzyskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page