Kierownik techniczny

Scandform

Poznań, wielkopolskie

Scandform

Scandform jest polsko-duńską firmą inżynierską specjalizującą się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Projektujemy detale oraz formy wtryskowe, a także zajmujemy się ich wykonaniem i produkcją. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Cel i opis stanowiska:

Osoba odpowiedzialna będzie za strategiczny rozwój firmy, planowanie inwestycji długoterminowych, nadzór i koordynację wszystkich aspektów technicznych działalności przedsiębiorstwa.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie form wtryskowych, narzędzi i detali z tworzyw sztucznych oraz szczegółowe założenia projektów wykonywanych osobiście;
  • Nadzór nad projektami wykonywanymi przez podległych pracowników;
  • Analiza techniczna i kosztowa otrzymywanych zapytań ofertowych pod kątem przygotowania wyceny dla działu sprzedaży, w tym wycena czasochłonności prac i wspieranie działu sprzedaży, określanie szacunkowych kosztów przyszłych projektów;
  • Planowanie i organizacja pracy biura konstrukcyjnego i warsztatu narzędziowego, w tym organizowanie pracy podległym komórkom organizacyjnym i koordynacja z kierownikami niższego szczebla;
  • Koordynowanie prac narzędziowni i zespołu ludzi odpowiedzialnych za wykonanie, prawidłowe złożenie i testy wykonywanych produktów ze szczególnym uwzględnieniem form wtryskowych;
  • Utrzymywanie bieżącej zdolności produkcyjnej poprzez nadzór nad podległymi pracownikami pośrednio lub bezpośrednio;
  • Tworzenie bieżących planów działań krótko- i długoterminowych;
  • Planowanie prac dla stanowisk obróbczych (pośrednie lub bezpośrednie);
  • Planowanie strategiczne rozwoju przedsiębiorstwa z uwzględnieniem planów inwestycyjnych w maszyny i urządzenia techniczne;
  • Analiza ryzyka związana z podejmowanymi projektami;
  • Uzgadnianie z klientami zmian projektowych, w szczególności wynikłych po testach lub symulacjach.

Wymagane doświadczenie i kwalifikacje:

  • Wykształcenie techniczne wyższe
  • Min. 10 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów CAD
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego​

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o skandynawskiej kulturze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odzwierciedlające posiadane doświadczenie i kwalifikacje
  • ​Bogaty pakiet grupowego ubezpieczenia na życie
  • Szkolenia i możliwość rozwoju w strukturach młodej i rozwijającej się firmy
Aby zaaplikować na powyższe stanowisko prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pomocą:
Scandform