Kierownik Techniczny Projektu (RODO)

Hays Poland

Toruń, kujawsko-pomorskie

Hays Poland

Toruń
Toruń
NR REF.: 1106117

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta - lidera w dziedzinie krajowego rynku ochrony zdrowia - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Techniczny Projektu
Projekty w obszarze ochrony danych osobowych!

Lokalizacja: Toruń (2 dni zdalnie)
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • odpowiedzialność za dostarczanie produktów IT projektów w jak najkrótszym czasie, terminowo, w wystarczającej jakości oraz w zdefiniowanym budżecie;
  • planowanie zapotrzebowania na zasoby (ludzkie, technologiczne);
  • opracowanie i utrzymywanie harmonogramu prac IT;
  • koordynacja prac zespołów i dostawców IT;
  • odpowiedzialność za budżet IT w ramach projektu;
  • zarządzanie zmianą w projekcie w ramach prac IT;
  • koordynacja postępowań zakupowych IT;
  • analiza ryzyk technologicznych, wsparcie rozwiązywania problemów;
  • budowanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej.

Wymagania:
  • minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT, również z dostawcami zewnętrznymi
  • wiedza i doświadczenie projektowe z naciskiem na projekty regulacyjne, integracyjne oraz w obszarze aplikacji internetowych;
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);
  • znajomość narzędzi: MS Project, MS Office, Jira, Agile, Confluence;
  • znajomość rozwiązań IT w zakresie ochrony danych osobowych;
  • umiejętność planowania i egzekwowania powierzonych zadań;
  • orientacja na cel i wynik;
  • wysokie zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi;
  • zdolność szybkiego reagowania na pojawiające się zmiany.
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie;
  • możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu;
  • współpracę w międzynarodowym środowisku;
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
  • benefity: pakiet medyczny i sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland