ARCOS FM PL Saller Polbau Sp. z o.o. Sp. k.
"Dzięki Twojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Kierownik techniczny / Manager obiektu (j. niemiecki)

Miejsce pracy: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica

Zadania:

  • Zapewnienie bieżącego technicznego utrzymania nieruchomości komercyjnych
  • Przygotowywanie przetargów i zbieranie ofert
  • Organizacja kontroli technicznych
  • Kontrola technicznego wyposażenia obiektu
  • Raportowanie do centrali w Niemczech
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacji nieruchomości
  • Tworzenie długofalowych kontaktów z usługodawcami i partnerami handlowymi
  • Kontakt z naszymi najemcami
  • Controlling okresów gwarancyjnych i odbiorów
  • Przebudowa naszych nieruchomości komercyjnych
  • Kontrola faktur i ich zatwierdzanie

Wymagania:

  • Ukończone techniczne studia wyższe (w zakresie elektrycznym, mechanicznych, inżynieria środowiska itp.) lub technikum
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, zespołem oraz kontaktach z klientami
  • Doświadczenie w bieżącym utrzymywaniu nieruchomości
  • Wskazana znajomość aktualnych przepisów (prawo budowlane, wytyczne, instrukcji obsługi)
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Techniczne zrozumienie funkcjonowania urządzeń
  • gotowość do odbywania podróży służbowych, prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office, w szczególności Excela
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zorientowanie na sukces

Co oferujemy:

  • wdrożenie do pracy i szkolenia w centrali w Niemczech
  • karta Multisport
  • pakiet medyczny
  • praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • nowoczesne i innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • imprezy firmowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.