Kierownik/Team Leader - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta z branży Fashion poszukujemy:

Kierownik/Team LeaderMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem działu zgodnie ze standardami firmy,
  • zarządzanie zespołem doradców klienta,
  • stała kontrola jakości i wyników pracy,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodne ze standardami firmy,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i jej produktów,

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doskonałe umiejętności handlowe,
  • bardzo dobry kontakt z klientem,
  • nastawienie na rezultat oraz gotowość do podejmowania wyzwań,
  • entuzjazm oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
  • uczciwość zawodowa i nienaganna kultura osobista

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy,
  • szkolenia wdrożeniowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.