Kierownik/Szef Działu Technicznego - rekrutacja online

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, firmy zajmującej się budową maszyn oraz automatyzacją i robotyzacją linii technologicznych, poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik/Szef Działu TechnicznegoMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Koordynacja działań związanych ze wsparciem technicznym działów produkcyjnych
  • Planowanie, organizowanie oraz rozliczanie pracy w podległych działach w celu realizacji wyznaczonego planu produkcji
  • Zapewnienie optymalnego stanu zatrudnienia na produkcji
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Rozwój kompetencji zespołu i planowanie szkoleń
  • Usprawnianie pracy zespołu i raportowanie wyników oraz postępów
  • Uczestnictwo w projektach inwestycyjnych
  • Koordynacja współpracy działu z pozostałymi działami w firmie
  • Raportowanie bezpośrednio do Zarządu firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku technicznym min. 3-4 lata
  • Doświadczenia w kierowaniu zespołem min. 3 lata
  • Doświadczenie w branży elektroinstalacyjnej lub automatyzacji i robotyzacji przemysłu lub produkcji maszyn
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania oraz zaangażowania w osiąganie wyników zespołu
  • Dobrej organizacji pracy i kultury komunikacyjnej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Stabilizację zatrudnienia
  • Umowa o pracę i 8 godzin pracy od poniedziałku do piątku (możliwe także zatrudnienie na B2B)
  • Elastyczny czas pracy
  • Niezbędne narzędzia i materiały do pracy (laptop, telefon, itp.)
  • Wykwalifikowany i chętny do współpracy - ambitny zespół inżynierów
  • Możliwość rozwoju i poznania nowości branżowych, poprzez stosowanie ich w opracowywanych ambitnych aplikacjach
  • Interesującą i rozwojowę branżę
  • Długofalową pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwości rozwoju oraz kreatywnego myślenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.