Opis stanowiska pracy

Dawniej Społem PSS "Północ", dziś Tradycja i Jakość Sp. z o.o. to sieć sklepów samoobsługowych prowadząca swoją działalność na terenie Wrocławia. Nasz asortyment obejmuje bogatą ofertę produktów spożywczych, chemii gospodarczej oraz artykułów gospodarstwa domowego.

Podejmij pracę w naszym zespole na stanowisku:

Kierownika Supermarketu T&J

Lokalizacja: Wrocław-Śródmieście, ul. Olszewskiego 73 Wrocław

Na tym stanowisku potrzebne będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej
  • znajomość zasad handlu detalicznego
  • umiejętność w kierowaniu zespołem pracowników
  • znajomość kasy fiskalnych
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów handlowych

W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • płacę zasadniczą oraz premię uzależnioną od wyników sklepu
  • bogaty pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie

Kierownik odpowiedzialny będzie za:

  • bieżącą analizę wskaźników sprzedaży
  • aktywny udział w procesie sprzedaży całego zespołu
  • zarządzanie podległym zespołem
  • dbałość o obsługę klienta zgodnie ze standardami spółki

Informujemy, że skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tradycja i Jakość Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji."

Prezentacja firmy

Tradycja i Jakość Sp. z o. o. została utworzona w dniu 01.09.2015... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie