Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2018.

Kierownik Stoiska

Kalisz, wielkopolskie

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich głównych zadań będzie należało:

  • zapewnienie funkcjonowania stoiska zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi
  • zarządzanie procesem sprzedaży, dbałość o ekspozycję, jakość i dostępność towaru
  • profesjonalna obsługa i budowanie relacji z klientami
  • realizowanie wyznaczonych celów biznesowych
  • organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu
  • współdziałanie w tworzeniu wizerunku MAKRO jako firmy przyjaznej klientowi
  • stosowanie się do wymagań firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze oczekiwania:

  • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem
  • minimum średnie wykształcenie
  • doświadczenie w pracy w sprzedaży, obsłudze klienta
  • minimum 2-letnie doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu
  • rzetelność i uczciwość oraz otwartość na zmiany
  • dobra znajomość programów MS Office (szczególnie Excel)
  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy fizycznej
  • dyspozycyjność (praca zmianowa również w porze nocnej i w weekendy)

Mamy Ci do zaoferowania:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy
  • samodzielność, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, zniżki na zakupy w MAKRO)

MAKRO Cash & Carry (w innych krajach również pod marką METRO) jest siecią... dystrybucyjną METRO Group - jednej z wiodących firm handlowych na świecie. Specjalizujemy się w samoobsługowym handlu hurtowym i jesteśmy liderem w swojej branży. Zaopatrujemy przedsiębiorstwa, instytucje i osoby prowadzące działalność gospodarczą. W Polsce pierwszą hurtownię MAKRO uruchomiliśmy w lutym 1994 roku w Warszawie. Dziś na terenie całego kraju funkcjonuje 29 hal, które łącznie obsługują ponad 1,4 mln podmiotów gospodarczych. Zatrudniamy w Polsce ok. 7500 osób.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Kadra zarządzająca