Kierownik Stacji Prób

Grupa Powen-Wafapomp S.A.

Zabrze, śląskie

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: Zabrze

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta

W związku z zakończeniem budowy nowoczesnego Centrum Badawczo-Rozwojowego Pomp, ze stacją prób do przeprowadzania badań pomp przemysłowych poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • organizacja pracy stacji prób w celu realizacji zaplanowanych badań
  • nadzór nad instalacją oraz przeprowadzaniem prób pomp na stanowiskach pomiarowych
  • prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych prób/badań
  • dbałość o właściwy stan sprzętu pomiarowego i jego zgodność z normami
  • udział w tworzeniu planów inwestycyjnych dotyczących stacji prób
  • wspólpraca z wydziałem produkcyjnym oraz biurem konstrukcyjnym
  • przygotowywanie raportów i analiz

Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne (maszyny hydrauliczne, budowa maszyn, elektrotechnika, automatyka, metrologia lub pokrewne)
  • znajomość podstaw metrologii oraz budowy pomp
  • mile widziane doświadczenie w eksploatacji pomp
  • znajomość j. angielskiego (w tym j. technicznego)
  • zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność zarządzania pracą kilkuosobowego zespołu
  • znajomość pakietu MS OFFICE

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie
  • szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • mozliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.