LOTOS Paliwa Sp. z o.o.
LOTOS Paliwa Sp. z o.o. jest jedną ze spółek, należących do Grupy Kapitałowej Grupa LOTOS S.A. Główny zakres działalności spółki to rozwój sieci sprzedaży paliw, poprzez które swoje zakupy realizują klienci indywidualni oraz flotowi. LOTOS Paliwa Sp. z o.o. to lider i dostawca najwyższej jakości produktów, zapewniający swoim klientom profesjonalną obsługę, działający w poczuciu odpowiedzialności za środowisko i gwarantujący pracownikom optymalne warunki do pracy i rozwoju osobistego.

LOTOS Paliwa Spółka z o.o. poszukuje kandydatów do prowadzenia stacji paliw na podstawie współpracy na zasadzie działalności gospodarczej na stanowisko:

Kierownik Stacji Paliw

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Nr. ref. 31/LP/SP/17

Opis stanowiska:

1. prowadzenie stacji paliw LOTOS zgodnie ze standardami korporacyjnymi

  • przeprowadzanie rekrutacji pracowników stacji paliw
  • organizacja pracy i prowadzenie dokumentacji podległego personelu
  • wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie standardów i promocji w celu zwiększenia konkurencyjności danej stacji paliw

2. budowanie zespołu nastawionego na cel ilościowy i jakościowy

  • realizacja celów sprzedażowych
  • maksymalizacja potencjału sprzedażowego stacji

3. bieżąca dbałość o majątek stacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • doświadczenie w  pracy w handlu detalicznym
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pow. 5 osób
  • obsługa programów komputerowych w ramach pakietu MS Office
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
  • uczciwość i rzetelność w prowadzeniu własnego biznesu
  • nastawienie na realizację zadań

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • wynagrodzenie zależne od wyników

Dodatkowe informacje:

  • LOTOS Paliwa Spółka z o.o. przekazuje wybranemu kandydatowi prowadzenie stacji po podpisaniu standardowej umowy regulującej zasady współpracy pomiędzy Spółką i firmą Prowadzącego stację
  • przed objęciem stacji wybrany kandydat uczestniczy w zaawansowanym szkoleniu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.