Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2235

Obowiązki:

1. organizowanie i nadzorowanie pracy ŚDS,
2. kierowanie pracą i właściwym funkcjonowaniem ŚDS oraz reprezentowanie placówki na zewnątrz,
3. nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy pracowników zatrudnionych w ŚDS,
4. przestrzeganie dyscypliny finansowej i budżetowej środków w realizacji zadań statutowych ŚDS,
5. dbałość o zapewnienie i utrzymanie na wysokim poziomie standardów funkcjonowania ŚDS, promocja ŚDS i pozyskiwanie uczestników,
6. zapewnienie i utrzymanie wymaganego zakresu i poziomu usług w ŚDS,
7. realizacja statutowych zadań ŚDS określonych w statucie tej jednostki,
8. stała współpraca z Wojewodą Lubuskim, jego przedstawicielami i innymi podmiotami w zakresie realizacji zadań ŚDS,
9. opracowywanie wymaganych przepisami prawa dokumentów dotyczących ŚDS

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat B
  • KOMUNIKACJA I ASERTYWNOŚĆ
  • PRACA W ZESPOLE
  • Odpowiedzialność

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • [Uprawnienie 1] : zgodnie z Rozporządzeniem w sprawie środowiskowych domów samopomocy [Uprawnienie 2] : zgodnie z Ustawą o pomocy społecznej [Inne] : Wymagania konieczne: 1) wykształcenie wyższe, na kierunku mającym zastosowanie przy świadczeniu usług w domu; 2) ukończona specjalizacja z zakresu organizacji pomocy społecznej, 3) staż: 3 lata w jednostkach pomocy społecznej i co najmniej półroczne doświadczenie zawodowe polegające na realizacji usług dla osób z zaburzeniami psychicznymi,

Miejsce pracy: WALCZAKA 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3, miesiące: 6

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy