Kierownik Sprzedaży Sklepu Internetowego

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

Jest to stanowisko managerskie z pełną odpowiedzialnością za wynik sprzedaży i najważniejsze decyzje dotyczące rozwoju serwisu.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - dużej i stabilnej spółki retailowej, posiadającej jeden z największych i najbardziej innowacyjnych sklepów internetowych w swojej kategorii, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Sprzedaży E-Commerce. Rola zlokalizowana jest w Gdańsku i wymaga obecności Kandydata na miejscu.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za sprzedaż i marżę danej grupy produktowej sklepu internetowego
  • Zapewnienie kompletnej, dobrze zaprezentowanej oraz w odpowiednich cenach oferty produktowej
  • Reagowanie na potrzeby klientów, sezonowość oraz trendy rynkowe
  • Analiza i odpowiedzialność za kluczowe wskaźniki sprzedażowe
  • Dbanie o poprawę doświadczeń klientów korzystających z e-sklepu
  • Współpraca z działem zakupów, controllingu oraz pricingiem
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Specjalistów
  • Raportowanie do Członka Zarządu ds. E-Commerce

Profil kandydata

  • Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w e-commerce, w zarządzaniu sprzedażą detaliczną dowolnej kategorii produktów
  • Doświadczenie managerskie - w budowie i rozwoju członków zespołu
  • Zorientowanie na cel oraz konsekwencja w jego realizacji.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz wyciągania wniosków z danych
  • Umiejętność współpracy i budowania dobrych relacji z innymi zespołami w organizacji
  • Duża samodzielność i kreatywność
  • Otwartość na relokację do Gdańska (w przypadku Kandydatów spoza Trójmiasta)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (podstawa + premia)
  • Praca w jednym z największych e-commerce w Polsce
  • Pakiet relokacyjny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page