Kierownik Sprzedaży - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik SprzedażyMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Kierowanie i zarządzanie podległym działem – działania handlowe i operacyjne
  • Realizacja celów działu w zakresie wielkości sprzedaży i marżowości produktów
  • Analiza potrzeb rynku, definiowanie celów, budowanie wizji produktów oraz rozwiązań
  • Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych oraz opieka nad istniejącymi Klientami firmy
  • Opracowanie, wdrożenie i realizacja strategii sprzedaży do Klientów
  • Aktywne uczestnictwo w procesie planowania i wdrażania nowych projektów
  • Udział w inicjatywach globalnych i lokalnych pod kątem sprzedażowym
  • Prowadzenie prezentacji produktowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, elektrotechnika, automatyka, informatyka)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży elektroniki przemysłowej
  • Znajomość rynku elektroniki przemysłowej w Polsce i Europie
  • Umiejętność zarządzania zespołem sprzedażowym
  • Kreatywność i otwartość w zakresie poszukiwania nowych możliwości rozwoju dla grupy produktów dedykowanych do sektora przemysłowego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność planowania i analizy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych krajowych i zagranicznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Solidny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz wsparcie współpracowników
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport oraz liczne świadczenia z ZFŚS
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Udział w szkoleniach, targach i wydarzeniach branżowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.