Kierownik Sprzedaży ds. Sieci

HRK S.A.

Warszawa, Cała Polska, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest polska firma będąca dystrybutorem produktów FMCG.

Kierownik Sprzedaży ds. SieciMiejsce pracy: Warszawa, Cała Polska

Zadania:

  • Zarządzanie kontraktami handlowymi z kluczowymi klientami sieci lokalnych na terenie całej Polski;
  • Nawiązywanie, budowanie oraz rozwijanie współpracy z nowymi klientami firmy na terenie całej Polski;
  • Tworzenie ofert i umów handlowych;
  • Negocjacje warunków kontraktów;
  • Koordynacja egzekucji zawartych umów z kluczowymi klientami;
  • Planowanie i organizowanie centralnych działań promocyjnych;
  • Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji;
  • Tworzenie raportów w zakresie wyników sprzedaży i działań promocyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Marketing, Zarządzanie);
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w kanale tradycyjnym oraz dystrybucji;
  • Doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych negocjacji handlowych;
  • Zdolność nawiązywania i budowania długotrwałych oraz partnerskich relacji z klientem;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Motywacja do realizacji wyznaczanych celów oraz chęć nieustannego rozwoju;
  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę oraz potrzebne narzędzia pracy;
  • Rynkowe warunki finansowe uzależnione od doświadczenia;
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.