Kierownik Spedycji Międzynarodowej

SPRING PROFESSIONAL

Wrocław, dolnośląskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

- Wdrożenie nowych pracowników;
- Nadzór i koordynacja pracy podległego zespołu;
- Mentoring i podział pracy;
- Budowanie efektywnej współpracy w zespole;
- Koordynacja międzynarodowych transportów drogowych;
- Utrzymanie kontaktu i bieżąca współpraca z przewoźnikami i klientami;
- Poszukiwanie optymalizacji w zakresie transportu drogowego;
- Realizacja celów budżetowych;
- Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków służbowych;
- Realizacja zadań zleconych przez przełożonego.

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
- Atrakcyjny system wynagrodzenia;
- Możliwość awansu zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy, samochód służbowy;
- Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, wydatki na
kulturę i edukację.

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe w kierunku logistyka / spedycja
- Doświadczenie zawodowe, min. 3 rok doświadczenia w spedycji, logistyce
- 1,5 roku na stanowisku managera, kierownika
- Umiejętność logicznego myślenia, kojarzenie faktów
- Umiejętność korzystania z przepisów
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Umiejętność kierowania pracy zespołu
- Komunikatywność
- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Znajomość innego języka europejskiego – dodatkowy atut
- Biegła znajomość obsługi komputera, drukarki
- Biegła znajomość obsługi programów komputerowych