Kierownik sklepu

BIGA

Żory, śląskie

BIGA
Dołącz do najlepszych!

W związku z rozszerzeniem działalności sieci sklepów z odzieżą używaną BIGA poszukujemy osób zainteresowanych prowadzeniem sklepu BIGA.

Sieć sklepów BIGA to ponad 10 lat doświadczenia w branży. Jesteśmy bardzo dobrze rozpoznawalną marką na terenie południowej Polski. Posiadamy blisko 60 wielkopowierzchniowych punktów sprzedaży i grono stałych klientów.

Miejsce pracy: Żory

Opis stanowiska:
- kierowanie bieżącą działalnością sklepu odzieżowego,
- zarządzanie zespołem sprzedawców,
- realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:
- umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
- doświadczenie w kierowaniu zespołem
- umiejętność organizowania i planowania,
- zorientowanie na wyniki,
- odpowiedzialność, uczciwość i samodzielność
- dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- szkolenia zawodowe

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV w odpowiedzi na ofertę. Dziękujemy za wszystkie aplikacje, skontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.