Michael Page Michael Page

Kierownik Sklepu

Głównym zadaniem osoby pełniącej tę funkcję jest zarządzanie powierzonym salonem pod kątem koordynacji sprzedaży, personelu oraz towaru.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jedna z sieci retail posiadająca swoje salony w największych polskich miastach.

Aktualnie wraz z rozwojem biznesu w Polsce poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko Kierownika Sklepu we Wrocławiu oraz Warszawie. Głównym zadaniem osoby pełniącej tę funkcję jest zarządzanie powierzonym salonem pod kątem sprzedaży, personelu oraz towaru.

To co wyróżnia firmę jako pracodawcę to stabilne warunki zatrudnienia i rodzinna atmosfera.

Opis stanowiska

  • Sprawowanie kontroli nad sprawną działalnością salonu
  • Analiza bieżących wyników, analizowanie raportów sprzedaży pod kątem KPI
  • Zarządzanie personelem sklepu poprzez delegowanie zadań, motywowanie i szkolenie zespołu (5-6 osób)
  • Aktywna praca z produktem pod kątem VM
  • Aktywna obsługa klienta wraz ze standardami firmy

Profil kandydata

  • Entuzjazm, zaangażowanie i energia w działaniu
  • Umiejętność zarządzania i motywowania podległego zespołu
  • Doświadczenie w pracy w branży retail na stanowisku kierowniczym
  • Umiejętność analizy danych, czytania raportów sprzedaży

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej, stabilnej organizacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny pakiet premiowy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page