Opis stanowiska pracy

Do salonu firmowego położonego w Galerii Młociny poszukujemy Kierownika Sklepu.

Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych elastycznym grafikiem pracy dopasowanym do ich indywidualnych potrzeb.

Od kandydatów wymagamy:

  • właściwie i efektywnie zarządzanie funkcjonowaniem sklepu,
  • zarządzanie podległym zespołem (min. budowanie, motywowanie, rozwijanie),
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • zorientowanie na wyniki i umiejętność analizowania raportów sprzedażowych,
  • dbanie o właściwe standardy ekspozycji produktu,
  • dbanie o wysoki standard obsługi klienta,
  • umiejętność organizowania i planowania efektywnej pracy, oraz kierowania zespołem
  • zaangażowania i pracowitości,
  • sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • optymizmu, energii i uśmiechu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem na polskim rynku,
  • wynagrodzenie stałe, premie za osiągane wyniki
  • odzież służbową w każdym sezonie
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki lekarskiej, ubezpieczenia grupowego
  • pracę w energetycznym zespole
  • szkolenia sprzedażowe

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij nam swoje CV

CZEKAMY NA TWOJĄ APLIKACJĘ!

Prezentacja firmy

Firma Regatta-Polska Sp z o.o., jest oficjalnym biurem sprzedaży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Kadra zarządzająca