Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2017.

Kierownik Sklepu

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Zarządzanie sklepem i zespołem (5-10 osób)
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta
  • Dbanie o odpowiednia prezentację towaru
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie i obroty sklepu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w handlu na stanowisku kierowniczym
  • Umiejętność zarządzania zespołem, motywowania personelu
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w branży sportowej

Naszym Kandydatom gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 5000 zł brutto + premia roczna
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (Multisport, Opieka medyczna, Ubezpieczenie)

 Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Produkcja